Ceník


Numerologický rozbor osoba 600 Kč
Partnerská numerologie900 Kč
Horoskopy denní, týdenní, měsíční, čvrtletní, roční podle data narození a křestního jména400 Kč
Grafologický rozbor osoba850 Kč
Výklad z tarotových karet přes email - jedna otázka250 Kč
Výklad z tarotových karet přes email - dvě otázky350 Kč
Výklad z tarotových karet při osobní návštěvě za každých započatých 30 min. 300 Kč
Výklad z tarotových karet přes Skype - do 30 minut300 Kč
Rychlý výklad z karet po telefonu do 15 minut pro řešení naléhavých situací od 8 - 22 hod. (telefon platím já)150 Kč
Výklad po telefonu na jakýkoliv problém do 30 min (telefon platím já)300 Kč
Kurz numerologie na dálku 1.500 Kč

Možnost koupě dárkových poukazů na vybrané služby.

AKCE MĚSÍCE KVĚTNA 2015

Dálkový kurz Základy Numerologie za zaváděcí cenu 1 500 Kč.

Délka studia záleží na zákazníkovi. Kurz obsahuje 15 lekcí (Mřížka, Čísla v mřížce, Čísla jednotlivých dní v datu narození, jejich význam, Vícečetná čísla v mřížce, Chybějící čísla v mřížce, Plné číselné roviny v mřížce, Prázdné číselné roviny, Životní číslo, Klíčová iniciála, duševní číslo, Číslo roku, jeho význam, Číslo osobnosti člověka, jeho výpočet, jeho význam.Trojúhelníky devítiletých cyklů, jejich výpočet a význam, Osobní roční vibrace, výpočet a význam, Výpočet roku a věku duchovní dospělosti,Studie duše, výpočet a význam.

Jednotlivé lekce jsou zasílány elektronicky. Spolu s lekcí následuje domácí úkol, který je opraven po odeslání a zaslán opravený zpět. Poté následuje zaslání další lekce. Zákazník může mít jakékoliv dotazy k jednotlivým lekcím.

Po absolvování kurzu může zákazník vyhotovit jakýkoliv numerologický rozbor na jakoukoliv osobu a pomůže mu to ji lépe poznat a lépe s ní jednat, např. na svoje partnery, děti, příbuzné, nadřízené a podřízené apod.

Horoskop je podrobný. Období je dle vlastního výběru. Jedna otázka se může týkat libovolné oblasti. K vypracování stačí dodat datum narození a křestní jméno.

Poradna zdarma:

Je určena těm, kteří nemohou využít možností rozsáhlých placených výkladů nebo jim stačí jen rychlá a krátká odpověď pro řešení jejich vážných životních situací a provedení naléhavých rozhodnutí. Stačí poslat na emailovou adresu dotaz a datum narození a křestní jméno a do předmětu emailu uvést Bezplatná poradna. Odpověď bude poslána co nejdříve podle časových možností. Výklad bude proveden za pomoci numerologie a výkladu z tarotových karet.

Vzhledem k velkému počtu zájemců o Bezplatnou poradnu, která stojí můj čas a energii, budu ráda za jakýkoliv dobrovolný příspěvek na zajištění jejího chodu. Využijte prosím níže uvedené číslo účtu.

Platba předem na účet:
číslo účtu: 757198143/0800, Česká spořitelna
Jako variabilní symbol uvádějte datum narození.

Ing. Světlana Ivanovová, mobil + 420 606 95 95 47, ivanovova@volny.cz optimalizace PageRank.cz | AFT a Kineziologie | Výklad karet eTarot.cz | webdesign